Spelschema och resultat

DAGDATUMTIDMOTSTÅNDAREATURRRESRESMÅLSKYTTAR
tisdag2021-07-2720.45U23Stalybridge CelticStalybridge Celtic
TR (B) 2021-07-27
BTRV5-15-1Hoogewerf 2, Iqbal, Garnacho, Emeran
lördag2021-07-3113.00U23Hull CityHull City
TR (B) 2021-07-31
BTRF0-20-2
fredag2021-08-0620.45U23Kidderminster HarriersKidderminst.
TR (B) 2021-08-06
BTRO2-22-2Forson, Shoretire
tisdag2021-08-10U23Sheffield WednesdaySheffield W
TR (H) 2021-08-10
HTRV4-24-2Iqbal, Mellor, Shoretire, Hannibal
lördag2021-08-1413.00U18Manchester CityManchester City
P18 (B) 2021-08-14
BP18F0-30-3
söndag2021-08-1515.00U23Leicester CityLeicester City
PL2 (H) 2021-08-15
HPL2O2-22-2Mellor, McNeill
fredag2021-08-2020.00U23ChelseaChelsea
PL2 (B) 2021-08-20
BPL2O1-11-1Fernández
lördag2021-08-2112.30U18LiverpoolLiverpool
P18 (H) 2021-08-21
HP18F0-50-5
tisdag2021-08-2420.00U21ETLincoln CityLincoln City
ET (B) 2021-08-24
BETF2-32-3McNeill, Hardley
lördag2021-08-2813.00U18Leeds UnitedLeeds United
P18 (B) 2021-08-28
BP18V3-03-0Gore, Mather, Mainoo
lördag2021-08-2815.00U23Manchester CityManchester City
PL2 (H) 2021-08-28
HPL2F2-42-4Fernández, Hoogewerf
lördag2021-09-1113.00U18MiddlesbroughMiddlesbrough
P18 (H) 2021-09-11
HP18LÖRDAG
13.00
lördag2021-09-1114.00U23ArsenalArsenal
PL2 (B) 2021-09-11
BPL2LÖRDAG
14.00
tisdag2021-09-1414.00U19BSC Young BoysBSC Young Boys
UYL (B) 2021-09-14
BUYLTISDAG
14.00
fredag2021-09-1720.00U23Brighton & Hove AlbionBrighton
PL2 (H) 2021-09-17
HPL2FREDAG
20.00
lördag2021-09-1813.00U18Birmingham CityBirmingham City
PLC (B) 2021-09-18
BPLCLÖRDAG
13.00
tisdag2021-09-2120.00U21ETBradford CityBradford City
ET (B) 2021-09-21
BETTISDAG
20.00
fredag2021-09-2420.00U23EvertonEverton
PL2 (B) 2021-09-24
BPL2FREDAG
20.00
lördag2021-09-2512.30U18Stoke CityStoke City
P18 (H) 2021-09-25
HP18LÖRDAG
12.30
onsdag2021-09-2914.00U19VillarrealVillarreal
UYL (H) 2021-09-29
HUYLONSDAG
14.00
fredag2021-10-0120.00U23LiverpoolLiverpool
PL2 (H) 2021-10-01
HPL2FREDAG
20.00
lördag2021-10-0213.30U18Newcastle UnitedNewcastle United
P18 (B) 2021-10-02
BP18LÖRDAG
13.30
fredag2021-10-1520.00U23Blackburn RoversBlackburn Rovers
PL2 (H) 2021-10-15
HPL2FREDAG
20.00
lördag2021-10-1612.30U18Wolverhampton WanderersWolves
PLC (H) 2021-10-16
HPLCLÖRDAG
12.30
onsdag2021-10-2015.00U19AtalantaAtalanta
UYL (H) 2021-10-20
HUYLONSDAG
15.00
fredag2021-10-2220.00U23West Ham UnitedWest Ham United
PL2 (B) 2021-10-22
BPL2FREDAG
20.00
lördag2021-10-2312.30U18Wolverhampton WanderersWolves
P18 (H) 2021-10-23
HP18LÖRDAG
12.30
lördag2021-10-3013.00U18Derby CountyDerby County
P18 (B) 2021-10-30
BP18LÖRDAG
13.00
måndag2021-11-0120.00U23Tottenham HotspurTottenham Hotspur
PL2 (B) 2021-11-01
BPL2MÅNDAG
20.00
tisdag2021-11-0214.00U19AtalantaAtalanta
UYL (B) 2021-11-02
BUYLTISDAG
14.00
fredag2021-11-0520.00U23Leeds UnitedLeeds United
PL2 (H) 2021-11-05
HPL2FREDAG
20.00
lördag2021-11-0613.30U18Nottingham ForestNottingham Forest
P18 (H) 2021-11-06
HP18LÖRDAG
13.30
tisdag2021-11-09tbcU21ETSunderlandSunderland
ET (B) 2021-11-09
BETTISDAG
TBC
Tid/datum tbc. Ska spelas senast i mitten av november.
lördag2021-11-2014.00U18BurnleyBurnley
P18 (B) 2021-11-20
BP18LÖRDAG
14.00
måndag2021-11-2220.00U23Derby CountyDerby County
PL2 (B) 2021-11-22
BPL2MÅNDAG
20.00
tisdag2021-11-2315.00U19VillarrealVillarreal
UYL (B) 2021-11-23
BUYLTISDAG
15.00
fredag2021-11-2620.00U23Crystal PalaceCrystal Palace
PL2 (H) 2021-11-26
HPL2FREDAG
20.00
lördag2021-11-2712.30U18West Bromwich AlbionWest Brom
PLC (B) 2021-11-27
BPLCLÖRDAG
12.30
måndag2021-11-29tbcU21ETomgång 2omgång 2
ET () 2021-11-29
ETMÅNDAG
TBC
Ska spelas veckan som inleds 29 november.
lördag2021-12-0412.00U18EvertonEverton
P18 (B) 2021-12-04
BP18LÖRDAG
12.00
måndag2021-12-0620.00U23Blackburn RoversBlackburn Rovers
PL2 (B) 2021-12-06
BPL2MÅNDAG
20.00
onsdag2021-12-0815.00U19BSC Young BoysBSC Young Boys
UYL (H) 2021-12-08
HUYLONSDAG
15.00
lördag2021-12-11tbcU18omgång 3omgång 3
FAY () 2021-12-11
FAYLÖRDAG
TBC
Ska spelas senast detta datum.
fredag2021-12-1720.00U23ChelseaChelsea
PL2 (H) 2021-12-17
HPL2FREDAG
20.00
lördag2021-12-1813.30U18SunderlandSunderland
P18 (H) 2021-12-18
HP18LÖRDAG
13.30
måndag2022-01-03tbcU21ETomgång 3omgång 3
ET () 2022-01-03
ETMÅNDAG
TBC
Ska spelas veckan som inleds 3 januari.
lördag2022-01-0812.00U18Blackburn RoversBlackburn Rovers
P18 (B) 2022-01-08
BP18LÖRDAG
12.00
måndag2022-01-1020.00U23Tottenham HotspurTottenham Hotspur
PL2 (H) 2022-01-10
HPL2MÅNDAG
20.00
fredag2022-01-1420.00U23Manchester CityManchester City
PL2 (B) 2022-01-14
BPL2FREDAG
20.00
lördag2022-01-15tbcU18omgång 4omgång 4
FAY () 2022-01-15
FAYLÖRDAG
TBC
Ska spelas senast detta datum.
lördag2022-01-1512.00U18BurnleyBurnley
P18 (H) 2022-01-15
HP18LÖRDAG
12.00
fredag2022-01-2120.00U23Brighton & Hove AlbionBrighton
PL2 (B) 2022-01-21
BPL2FREDAG
20.00
lördag2022-01-2212.00U18EvertonEverton
P18 (H) 2022-01-22
HP18LÖRDAG
12.00
måndag2022-01-24tbcU21ETkvartsfinalkvartsfinal
ET () 2022-01-24
ETMÅNDAG
TBC
Ska spelas veckan som inleds 24 januari.
fredag2022-02-0420.00U23West Ham UnitedWest Ham United
PL2 (H) 2022-02-04
HPL2FREDAG
20.00
lördag2022-02-05tbcU18omgång 5omgång 5
FAY () 2022-02-05
FAYLÖRDAG
TBC
Ska spelas senast detta datum.
lördag2022-02-0512.30U18Wolverhampton WanderersWolves
P18 (B) 2022-02-05
BP18LÖRDAG
12.30
onsdag2022-02-09tbcU19playoffplayoff
UYL () 2022-02-09
UYLONSDAG
TBC
lördag2022-02-1912.00U18Blackburn RoversBlackburn Rovers
P18 (H) 2022-02-19
HP18LÖRDAG
12.00
måndag2022-02-2120.00U23Crystal PalaceCrystal Palace
PL2 (B) 2022-02-21
BPL2MÅNDAG
20.00
fredag2022-02-25tbcU18kvartsfinalkvartsfinal
FAY () 2022-02-25
FAYFREDAG
TBC
Ska spelas senast detta datum.
fredag2022-02-2520.00U23Derby CountyDerby County
PL2 (H) 2022-02-25
HPL2FREDAG
20.00
lördag2022-02-2613.30U18SunderlandSunderland
P18 (B) 2022-02-26
BP18LÖRDAG
13.30
onsdag2022-03-02tbcU19åttondelsfinalåttondelsfinal
UYL () 2022-03-02
UYLONSDAG
TBC
lördag2022-03-0512.00U18Manchester CityManchester City
P18 (H) 2022-03-05
HP18LÖRDAG
12.00
måndag2022-03-07tbcU21ETsemifinalsemifinal
ET () 2022-03-07
ETMÅNDAG
TBC
Ska spelas veckan som inleds 7 mars.
lördag2022-03-1212.00U18LiverpoolLiverpool
P18 (B) 2022-03-12
BP18LÖRDAG
12.00
måndag2022-03-1420.00U23Leeds UnitedLeeds United
PL2 (B) 2022-03-14
BPL2MÅNDAG
20.00
onsdag2022-03-16tbcU19kvartsfinalkvartsfinal
UYL () 2022-03-16
UYLONSDAG
TBC
fredag2022-03-1820.00U23EvertonEverton
PL2 (H) 2022-03-18
HPL2FREDAG
20.00
lördag2022-03-1912.00U18Leeds UnitedLeeds United
P18 (H) 2022-03-19
HP18LÖRDAG
12.00
lördag2022-03-26tbcU18semifinalsemifinal
FAY () 2022-03-26
FAYLÖRDAG
TBC
Ska spelas senast detta datum.
lördag2022-04-0213.30U18MiddlesbroughMiddlesbrough
P18 (B) 2022-04-02
BP18LÖRDAG
13.30
söndag2022-04-03tbcU21ETfinalfinal
ET (N) 2022-04-03
NETSÖNDAG
TBC
måndag2022-04-0420.00U23Leicester CityLeicester City
PL2 (B) 2022-04-04
BPL2MÅNDAG
20.00
lördag2022-04-0912.00U18Stoke CityStoke City
P18 (B) 2022-04-09
BP18LÖRDAG
12.00
fredag2022-04-22tbcU19semifinalsemifinal
UYL (N) 2022-04-22
NUYLFREDAG
TBC
Spelas i Nyon.
fredag2022-04-2220.00U23ArsenalArsenal
PL2 (H) 2022-04-22
HPL2FREDAG
20.00
lördag2022-04-2313.30U18Newcastle UnitedNewcastle United
P18 (H) 2022-04-23
HP18LÖRDAG
13.30
måndag2022-04-25tbcU19finalfinal
UYL (N) 2022-04-25
NUYLMÅNDAG
TBC
Spelas i Nyon.
lördag2022-04-30tbcU18finalfinal
FAY () 2022-04-30
FAYLÖRDAG
TBC
Ska spelas senast detta datum.
lördag2022-04-3013.00U18Derby CountyDerby County
P18 (H) 2022-04-30
HP18LÖRDAG
13.00
söndag2022-05-0115.00U23LiverpoolLiverpool
PL2 (B) 2022-05-01
BPL2SÖNDAG
15.00
lördag2022-05-0713.30U18Nottingham ForestNottingham Forest
P18 (B) 2022-05-07
BP18LÖRDAG
13.30
lördagtbcU18kvartsfinalkvartsfinal
PLC ()
PLCLÖRDAG
TBC
Datum TBC.
lördagtbcU18semifinalsemifinal
PLC ()
PLCLÖRDAG
TBC
Datum TBC.
lördagtbcU18finalfinal
PLC ()
PLCLÖRDAG
TBC
Datum TBC.

Tabellinformation

  • Vi vill precisera att spelschemat för ungdomslagen är preliminärt och ofta ändras med kort varsel, framför allt vintertid.
  • Uniteds resultat anges alltid först.
  • Samtliga angivna tider är svensk tid.
  • Med reservation för fel.

Tabellförklaring

  • B: bortamatch
  • PL2: Premier League 2, Division 1
  • P2B: Premier League 2, Division 2
  • EF: Efter förlängning
  • EL: Uefa Europa League
  • F: förlust
  • P21: U21 Premier League
  • FS: United förlorade på straffar
  • H: hemmamatch
  • P18: U18 Premier League
  • N: match på neutral plan
  • O: oavgjort
  • ET: EFL Trophy
  • UYL: Uefa Youth League
  • FAY: FA Youth Challenge Cup
  • PIC: Premier League International Cup
  • PLC: U18 Premier League Cup
  • MC: Northern Ireland Milk Cup
  • MSC: Manchester FA Senior Cup
  • LSC: Lancashire County FA Senior Cup
  • TR: träningsmatch eller träningsturnering
  • V: vinst
  • VS: United vann på straffar